SG73G2ATTD84R5C
MFR.Part #
SG73G2ATTD84R5C
JLCPCB Part #
C7310479
Description
-55℃~+155℃ 500mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS