RT0805FRE07634RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805FRE07634RL
JLCPCB Part #
C869540
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 634Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS