FMP-50FR-52-76R8
MFR.Part #
FMP-50FR-52-76R8
JLCPCB Part #
C1747509
Description
-55℃~+155℃ 500mW 76.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS