RT0805FRE0751RL
MFR.Part #
RT0805FRE0751RL
JLCPCB Part #
C869494
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 51Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS