RT1206BRB078R66L
MFR.Part #
RT1206BRB078R66L
JLCPCB Part #
C5879747
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.66Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS