RT0805FRE07432RL
MFR.Part #
RT0805FRE07432RL
JLCPCB Part #
C869446
Description
-55℃~+155℃ 125mW 432Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS