RT0805FRE0743R2L
MFR.Part #
RT0805FRE0743R2L
JLCPCB Part #
C2099538
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 43.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS