RT0805FRE07348RL
MFR.Part #
RT0805FRE07348RL
JLCPCB Part #
C869387
Description
-55℃~+155℃ 125mW 348Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS