RT0805FRE072K94L
MFR.Part #
RT0805FRE072K94L
JLCPCB Part #
C869355
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.94kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS