RT0805FRE0726K1L
MFR.Part #
RT0805FRE0726K1L
JLCPCB Part #
C869319
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS