RT0805FRE07150RL
MFR.Part #
RT0805FRE07150RL
JLCPCB Part #
C706370
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 150Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS