AC0201FR-075K23L
MFR.Part #
AC0201FR-075K23L
JLCPCB Part #
C4139448
Description
-55℃~+155℃ 5.23kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS