RT0805FRE07140RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805FRE07140RL
JLCPCB Part #
C869190
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 140Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS