RT0805FRE07133RL
MFR.Part #
RT0805FRE07133RL
JLCPCB Part #
C869182
Description
-55℃~+155℃ 125mW 133Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS