NKN5WSFR-73-2R3
MFR.Part #
NKN5WSFR-73-2R3
JLCPCB Part #
C19545438
Description
-40℃~+200℃ 2.3Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS