RT0805FRE07102RL
MFR.Part #
RT0805FRE07102RL
JLCPCB Part #
C869146
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS