RT0805FRD0756KL
MFR.Part #
RT0805FRD0756KL
JLCPCB Part #
C869110
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS