RT0805FRD07215RL
MFR.Part #
RT0805FRD07215RL
JLCPCB Part #
C2102078
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 215Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS