CR103484F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR103484F
JLCPCB Part #
C4197800
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.48MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS