RT0805FRD07124KL
MFR.Part #
RT0805FRD07124KL
JLCPCB Part #
C4270417
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS