RT0805DRE07931RL
MFR.Part #
RT0805DRE07931RL
JLCPCB Part #
C868982
Description
-55℃~+155℃ 125mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS