AC0201JR-0756KL
MFR.Part #
AC0201JR-0756KL
JLCPCB Part #
C3938747
Description
-55℃~+155℃ 50mW 56kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS