RT0805DRE075K1L
MFR.Part #
RT0805DRE075K1L
JLCPCB Part #
C868872
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS