RT0805DRE0730R1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805DRE0730R1L
JLCPCB Part #
C868730
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.1Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS