AR0402FR-0775KL
MFR.Part #
AR0402FR-0775KL
JLCPCB Part #
C3952397
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS