RT0805DRE0718K2L
MFR.Part #
RT0805DRE0718K2L
JLCPCB Part #
C868587
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS