RT1210CRD07340RL
MFR.Part #
RT1210CRD07340RL
JLCPCB Part #
C3983117
Description
-55℃~+125℃ 250mW 340Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS