RT0805DRD1315RL
MFR.Part #
RT0805DRD1315RL
JLCPCB Part #
C5896430
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS