RT2010DKE07118RL
MFR.Part #
RT2010DKE07118RL
JLCPCB Part #
C1715595
Description
-55℃~+125℃ 118Ω 200V 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS