RT0805DRD07909KL
MFR.Part #
RT0805DRD07909KL
JLCPCB Part #
C4262419
Description
-55℃~+155℃ 125mW 909kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS