RT0805DRD07825KL
MFR.Part #
RT0805DRD07825KL
JLCPCB Part #
C2102630
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 825kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS