RC0603FR-131K69L
MFR.Part #
RC0603FR-131K69L
JLCPCB Part #
C20161790
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS