RT0805DRD074K99L
MFR.Part #
RT0805DRD074K99L
JLCPCB Part #
C2126345
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS