PNP400JR-73-1R6
MFR.Part #
PNP400JR-73-1R6
JLCPCB Part #
C1768912
Package
Plugin,D5.2xL15.5mm
Description
-40℃~+200℃ 1.6Ω 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS