RT0805DRD0746K4L
MFR.Part #
RT0805DRD0746K4L
JLCPCB Part #
C2114922
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 46.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS