AC2512FK-0716R2L
MFR.Part #
AC2512FK-0716R2L
JLCPCB Part #
C4300078
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS