RT0805DRD072K32L
MFR.Part #
RT0805DRD072K32L
JLCPCB Part #
C2116418
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.32kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS