RT1206FRD0764R9L
MFR.Part #
RT1206FRD0764R9L
JLCPCB Part #
C2104399
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 64.9Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS