SR2512MK-07130RL
MFR.Part #
SR2512MK-07130RL
JLCPCB Part #
C2137561
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS