RT0805DRD07160KL
MFR.Part #
RT0805DRD07160KL
JLCPCB Part #
C3990897
Description
-55℃~+155℃ 125mW 160kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS