MFR200FBF73-4K32
MFR.Part #
MFR200FBF73-4K32
JLCPCB Part #
C1389393
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS