MFR-25FRFPN5K9
MFR.Part #
MFR-25FRFPN5K9
JLCPCB Part #
C3439534
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS