RC1210FR-0744R2L
MFR.Part #
RC1210FR-0744R2L
JLCPCB Part #
C875003
Description
-55℃~+155℃ 44.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS