RT0805DRC074K7L
MFR.Part #
RT0805DRC074K7L
JLCPCB Part #
C2120905
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS