RT2010FKE0722RL
MFR.Part #
RT2010FKE0722RL
JLCPCB Part #
C3976151
Description
-55℃~+125℃ 22Ω 500mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS