RT0805CRE0766K5L
MFR.Part #
RT0805CRE0766K5L
JLCPCB Part #
C868482
Description
-55℃~+155℃ 125mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS