RSF50SJR-52-9R1
MFR.Part #
RSF50SJR-52-9R1
JLCPCB Part #
C1759513
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.1Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS