RC1210FR-0768RL
MFR.Part #
RC1210FR-0768RL
JLCPCB Part #
C137091
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS