ERA-6VEB2050V
MFR.Part #
ERA-6VEB2050V
JLCPCB Part #
C3995213
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS