RT0805CRE07147KL
MFR.Part #
RT0805CRE07147KL
JLCPCB Part #
C2128245
Description
-55℃~+155℃ 125mW 147kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS